Виїздна хімчистка м’якої мебелі, ковроліну, матраців, килимів.

Хімчистка м'яких меблів


Компанія «Clean Service» пропонує свої послуги з хімічного чищення м'яких меблів. Експрес-команда висококваліфікованих фахівців на дому зробить професійну обробку Вашого гарнітура, видалить застарілі і в'їдаються плями, поверне свіжість і красу. Ваші меблі прослужить довго з легкої подачі фахівців «Clean Service»!

Щодня м'які меблі, без якої неможливо затишок і комфорт в квартирі по суті неможливий, піддається впливу навколишнього середовища, наповненою всепроникною пилом, мікроорганізмами і спорами бактерій. Поступово забруднення накопичуються всередині наповнювачів м'яких меблів, які крім іншого є ідеальним середовищем існування мікроскопічних кліщів. В процесі експлуатації виникають також трудновиводімиє поверхневі забруднення - плями.
Повернути м'якому гарнітуру первозданну чистоту і продовжити тим самим термін його експлуатації під силу тільки професіоналам. Команда майстрів своєї справи «Clean Service» виконає хімчистку будь-якого рівня складності Ваших м'яких меблів з гарантією чудового результату. Такого роду хімічне чищення проводиться в 3 етапи:

1. загальна чистка: проводиться обробка поверхні спеціальним хімічним засобом, яке розщеплює забруднення, полегшуючи тим самим їх видалення;
2. локальна чистка: окремі ділянки меблів, на яких є стійкі забруднення (плями важко видалити, маслянисті забруднення, жуйки і т.п.) обробляються з особливою ретельністю за допомогою професійних засобів для виведення плям і заморозки;
3. полоскання: за допомогою екстрактної машини вакуумним способом видаляються хімічні засоби, розчини і абсорбувати всілякі забруднення. Ця процедура може повторюватися кілька разів.

Для хімчистки м'яких меблів ми використовуємо екологічні Антіалергенний чистячі засоби і засоби для виведення плям, безпечні для людей, тварин і рослин, а також потужне висококласне обладнання.

Періодична хімчистка значно підвищить термін експлуатації м'яких меблів і надовго збереже доглянутий вигляд.

Хімчистка Килимів та ковроліну


Більш популярним пропозицією, яке використовують наші клієнти представляється хімчистка ковроліну або килимових покриттів. Здійснити цю операцію власними силами фактично неможливо.

Для хімчистки ковроліну застосовується висококласне обладнання, яке дає можливість не тільки звільнитися від пилу, що в'їдається в саме покриття, однак і звільнитися від важко виводяться плям. Наші клінери впораються з хімчисткою різної складності. Згідно в завершенні, покриття стануть виглядати, так само як нові. Ми безсумнівно допоможемо придбати іншу життєдіяльність Вашому улюбленому ковроліну або килиму і він ще тривалий час зуміє продовжувати Вашій оселі тепло і комфорт, без шкоди для вашого здоров'я.

 

Хімчистка матраців


Хороший сон - це і є запорука здоров'я! Після сну ми відчуваємо себе здоровішими і бадьоріше. Здоровий сон може забезпечити зручний, а головне чистий матрац. Якщо Ваш матрац зовні чистий і без плям, на жаль, це не означає, що всередині та ж картина. Адже матраци, як і будь-які меблі в будинку з часом накопичують купу пилу. А пил - це шкода здоров'ю, вона викликає алергічні реакції. Що вже говорити про пилових кліщів, інших мікроби, які накопичуються в матрацах. А міняти матрац постійно - справа не з дешевих. Наша компанія готова допомогти Вам у боротьбі з усіма забрудненнями і небажаними жителями всередині і зовні матраца. Чистка матраців від наших співробітників - це завжди професійно і якісно.

Щодня мільйони шкірних лусочок губляться з нашого тіла. Найчастіше це відбувається під час сну. Мікроби так і чекають, коли до них потраплять лусочки шкіри, в матраці їм приємно і тепло, там же вони і розмножуються з дуже великою швидкістю.

 

Будь-яке пилоутворення в Вашій оселі - це все алергени. Пилоутворення має можливість стати фактором серйозного захворювання. У структурі даної пилу є: епідерміс і волосся людини, бібліотечний пил (целюлоза), лупи і вовни тварин, фрагменти пір'я, вовняні волокна, частинки оббивки меблів, бактерії. Але все ж головним побутовим алергеном є сапрофіт - кліщ.

"Клин Сервіс" радить чаші здійснювати прибирання в квартирі і хімчистку матраців. Внаслідок даної послуги ви збережете гарний стан здоров'я цілої Вашої родини.

Хімчистка матраців безсумнівно допоможе Вам вилучити пилоутворення і засмічення. Ми застосовуємо спеціальні засоби, для того щоб хімчистка матраців була досконалою. Дані ресурси дають можливість вилучити засмічення і пилоутворення, в тому числі і з наповнювача і глибоких шарів матраца. Наша фірма переконує, що ви будете дуже задоволені результатом. Згодом роботи наших співробітників матрац буде виглядати свіжим і найчистішим і без неприємних ароматів. Хімчистка матраців продовжить Вашому спального місця життя. Хімчистка матраца - це довгий, важкий і утомливо заняття .Ми робимо Вам пропонував на обслуговування, для того щоб Вам зберегти ввласний час і сили.

© 2012 Клін Сервіс Україна