Миття вікон та вітрин

Зовнішній тип фасадів і бездоганність вікон представляється візитною карткою компанії, так як і для квартири або приватного будинку. Відмінно промиті вікна, балкони та тераси піднімуть стан, і зроблять атмосферу свята в житлі. Ми візьмемо всі ваші домашні труднощі на себе!

Правильно оформлена вітрина - гарантія ефективних продажів, які б товари вона не демонструвала. У будь-якому випадку - високоякісно продемонструвати значить рентабельно реалізувати. Сльота чи інший дефект на вітрині неприпустимі, в внаслідок чого миття вітрин - відповідальна справа. За допомогою спеціальних миючих та полірувальних речовин наші фахівці додадуть вітрині сяючий і бездоганний вигляд, така вітрина точно не залишиться непоміченою.

При вирішенні укладення довгострокового договору ми надаємо знижки .. З нами про миття вікон в офісі або квартирі припинить для Вас бути проблемою ..

Миття вікон силами наших експертів містить в собі наступну діяльність:

  • якісне очищення від пилу і бруду, місць між рамками вікон;
  • нанесення хім складів на скло. Миючі засоби, які використовують наші фахівці, дозволяють здійснювати миття вікон практично без зусиль. Вони роз'їдають навіть самі застарілі забруднення, змішуються з ними і видаляються зі скла, залишаючи ідеально чисту поверхню;
  • обробку промитих вікон особливими розчинами, що вбережуть скло від стрімкого вторинного засмічення;
  • мийку і очищення підвіконь, откосів, відливів.
© 2012 Клін Сервіс Україна