Хімчистка матраців

Прекрасний сон - це і є гарантія гарного самопочуття! Здоровий сон - сон може забезпечити зручний, а головне чистий матрац. У разі якщо Ваш матрац за зовнішнім виглядом чистий і без плям, на жаль, це не означає, що та ж картина і всередині. Адже матраци, так само як і кожна мебель в будинку з часом накопичують масу пилу. А пилоутворення - несе шкоду здоров'ю, вона викликає алергічні реакції. Що вже заявляти про пилових кліщів, інших бактеріях, що накопичуються в матрацах. А замінювати матрац - проблема ніяк не із дешевих. Наша компанія Клін Сервіс готова допомогти Вам у боротьбі з усіма забрудненнями і небажаними жителями всередині і зовні матраца. Хімчистка матраців від наших працівників - постійно бездоганна і високоякісна.

 

Щодня мільйони шкірних лусочок губляться з нашого тіла. Найчастіше це відбувається під час сну. Мікроби так і чекають, коли до них потраплять лусочки шкіри, в матраці їм приємно і тепло, там же вони розмножуються з дуже великою швидкістю.

 

Будь-яке пилоутворення в Вашій оселі - це все алергени. Пилоутворення має можливість стати фактором серйозного захворювання. У структурі даного пилу є: епідерміс і волосся людини, бібліотечний пил (целюлоза), лупи і вовни тварин, фрагменти пір'я, вовняні волокна, частинки оббивки меблів, бактерії. Але все ж головним побутовим алергеном є сапрофіт - кліщ.

 

"Клін Сервіс" радить частіше здійснювати прибирання в квартирі і хімчистку матраців. Внаслідок даної послуги ви збережете гарний стан здоров'я цілої Вашої родини.

 

Хімчистка матраців безсумнівно допоможе Вам вилучити пилоутворення і засмічення. Ми застосовуємо спеціальні засоби, для того щоб хімчистка матраців була досконалою. Дані ресурси дають можливість вилучити засмічення і пилоутворення, в тому числі і з наповнювача і  з глибоких шарів матраца. Наша фірма переконує, що ви будете дуже задоволені результатом. Згодом роботи наших співробітників матрац буде виглядати свіжим і найчистішим і без неприємних ароматів. Хімчистка матраців продовжить Вашому спального місцю життя. Хімчистка матраца - це довге і важке заняття.Ми робимо Вам хімчистку, для того щоб  зберегти вам власний час і сили.

 

Видаляйте своєчасно пилоутворення і алергени з матраців! А ми Вам у цьому безсумнівно допоможемо.

 

Прайс

  • Двоспальний 500 грн
  • Полуторний 400 грн
© 2012 Клін Сервіс Україна