Хімчистка м'яких меблів

Висококласна хімчистка меблів значно успішніша, ніж звичайна чистка за допомогою пилососа. Довірившись фахівцям, ви позбавляєте себе від лінії клопоту і турбот. Для того щоб вилучити плями з напоїв, їжі, вовни тварин та інших забруднень особисто, вам знадобитися докласти масу зусиль, витратити цілий вихідний день на прибирання. Значно легше і дешевше використовувати пропозицію нашої клінінгової фірми. Експерти Клін - Сервісу добре знайомі з усіма нюансами обслуговування м'яких меблів. Тому ми робимо відмінну пропозицію по вартості на наші послуги!

 

Якщо у вашому дивані або кріслі виникла пляма, найбільш підходящим рішенням представляється хімчистка м'яких меблів. Взявши в руки пилосос намагаючись вилучити засмічення особисто, ви можете тільки погіршити обстановку. Так само як би вам хотілося видалити плями самостійно, таким чином вони все одно залишаться «красуватися» в вашому кріслі або дивані. Впоратися з різними забрудненнями і пилом під силу тільки лише висококласній хімчистці. За допомогою сьогоднішніх засобів і сьогоднішнього оснащення видаляються, в тому числі і найбільш міцні і важкі плями. Чим швидше ви направитеся за пропозиціями клінінгової компанії тим економічніше для вас стане хімчистка ваших меблів. Проте в кожному разі не забувайте, що фахівцям фірми Клін - Сервіс під силу «боротися», в тому числі і з застарілими, в'ївшимися плямами.

 

Професійна хімчистка м'яких меблів виповнюється нами з використанням сучасних засобів, особливого оснащення і технікою. Очищаючі засоби вибираються персонально для кожного конкретного випадку. Високі навички і хороше розуміння специфікації очищення різних речовин дає можливість нам постійно домагатися найкращих результатів. 

Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені, що ваші меблі будуть відмінно чисті, без жодної плямочки і пилу!

 

Посадочне місце
Диван: вiд 50
Крісло: вiд 50

Офісне крісло: 50
Офісний стілець: 50

© 2012 Клін Сервіс Україна