• Комната
  • Очистка паром
  • Котеджи
  • Химчистка
  • Фасад

Про нас

Головний офіс в Хмельницькому - 097 715 57 77
 

Про компанію її цілі і досягнення!

Ми працюємо в клінінговому напрямку з 2012 року. Весь цей час у нас стоїть завдання, щоб всі напрямки послуг, якими ми займаємося, працювали дуже чітко, швидко і якісно.
Мета компанії, щоб наш клієнт був завжди задоволений нашим сервісом і міг порекомендувати наші послуги своїм друзям і знайомим ... Ми завжди беремо до уваги всі можливі підказки і зауваження замовника, якщо щось подібне відбувається.
Наш робочий персонал повністю сформований як фахівці своєї справи. На кожне певне замовлення виїжджають люди, які дійсно вміють і знають як робити свою роботу! На кожному замовленні присутній контроль якості роботи!
Ми працюємо в команді яка завжди ставить перед собою цілі якості, легкості і комфорту!
Наш центральний офіс знаходиться в місті Хмельницькому.
На сьогоднішній день ми обслуговуємо такі міста як: Хмельницький, Вінниця, Тернопіль, Львів, Харків, Івано-Франківськ.
Так само ми продаємо Франшизи по всій території України! Даємо можливість бажаючим майбутнім підприємцям мати свій бізнес і розвивати своє місто, стати частиною нашої компанії і представником нашого бренду! Так як мета компанії обслуговувати всю Україну і бути лідером в сфері послуг Клінінгу!

Чистота - це Ваш імідж, здоров’я і обличчя вашої охайності!

 

У кожному приміщенні, офісі, будинку, квартирі має бути комфортно і чисто. Прибирання офісів, квартир та інших приміщень після ремонтних робот. Наші клінери без будь-яких зусиль усувають проблемні забруднення: миття вікон будь-яких складнощів, різноманітні прибирання, як після будівництва, так і житлових приміщень, хімчистки м'яких меблів, ковроліну та інших м'яких частин. Так само ми миємо фасади і фасадні вікна будь-якої складності. Миття і чищення тротуарної та керамічної плитки будь-якого обсягу.

Прибирання ведеться з підтримкою достовірних і сертифікованих миючих засобів різних країн виробників, а крім того, і біологічних засобів американського виготовлення компанії Amway. Хімія володіє антиалергенною дією і абсолютно безпечна для дітей.

Основна мета співробітників "Клін Сервіс" (Clean Service) - посприяти Вам і зробити в вашому домі атмосферу теплоти, комфорту й охайності. В процесі замовлення наших послуг ми беремо до уваги всі прохання замовника. Прибирання в квартирах, будинках після ремонтних робіт відбувається швидко і на належному рівні. Замовити клінінгові послуги в будь-якому місті досить легко і просто: Зателефонуйте нам і наші експерти зроблять всю роботу за Вас!

Глибоке очищення паром без хімікатів

Наша компанія використовує в роботі професійні пароочищувачі. Очищаючу дію водяної пари визначається комбінацією тиску, швидкості і температури. Мікроскопічні молекули пара проникають в найдрібніші щілини і поглиблення і ефективно відокремлюють від поверхні частинки бруду. При цьому не використовуються засоби для чищення та на поверхнях не залишається слідів хімікатів, здатних провокувати алергію. Це особливо важливо для сімей, в яких є алергіки або маленькі діти.

Пар під тиском знищує 99% бактерій!

Водяна пара - один з кращих засобів для боротьби з шкідливими для здоров'я мікроорганізмами. Потужний потік пари високої температури, що видувається з сопла пароочисника або просочуються використовувану для прибирання серветку, гарантує знищення 99% бактерій, що знаходяться на різних твердих поверхнях - підлогові покриття, кахлі, дзеркалах, сантехнічної арматури. Такий результат підтверджений науковими дослідженнями. Прибирання пароочищувачем практично не залишає поширеним в побуті бактеріям шансів на виживання.

 Візит експерта "Клін Сервіс" з метою оцінки обсягу клінінгових послуг та консультацій виконується безкоштовно. Обумовлюються завжди деталі і аспекти, виконання та дотримання роботи яке важливо для нашого Замовника. Передбачаються персональні прохання замовника. Ми працюємо відповідно до принципу індивідуального підходу і безперервно покращуємо якість послуг, що надаються нашою компанією.

Основні види послуг, які надаються нашою компанією: Різноманітні прибирання будь-яких приміщень і прилеглих територій, різноманітні виїзні хімчистки м'яких меблів, ковроліну, матраців, миття фасадів та фасадних вікон, чистка тротуарної плитки, чистка покриття підлоги. Також ми укладаємо договори на довгострокове обслуговування будь-яких об'єктів.

Франшиза Клін Сервіс

В якому випадку Вам потрібні наші послуги? Наприклад ви хочете зробити ремонт в квартирі. Однак ніяк не прийняли до відома той випадок що будівельники як правило ніколи не забирають сміття після завершення ремонту і дане питання впаде на Ваші плечі. Тоді У Вас 2 виходи з даної ситуації: прибрати житлоплощу власними силами (прекрасний вибір для людей які ніяк не цінують власний час або не мають поняття про те скільки сміття можуть не винести за собою робочі), або ж замовити висококласну прибирання квартир після ремонтних робіт у фірми Клин Сервіс. 2-я версія не тільки позбавить Вас від прикрої роботи однак і збереже ваш особистий час, яке ви можете віддати найбільш славної роботі або розвагах. Ціна наших послуг Вас приємно здивує!

З побажаннями чистоти в бізнесі, в відносинах та вдома!

 

Хімчистка м'яких меблів на дому

Цінуйте здоров'я своїх близьких, рідних, сім'ї та дітей! Хімчистка м'яких меблів, матраців, килимів та ковроліну на дому допоможе Вам надати підтримку стану Вашого здоров'я. Процедура хімчистки займає від 30 хв. до 2 годин. Застосовується італійська хімія «POLITYTO» на базі пральних порошків - тому дані вироби надійні для здоров'я і не мають наслідків для алергіків.

Пилові кліщі - вони живуть майже скрізь!

Крім присутності кліщів оточуючих Вас, головну загрозу несуть елементи які знаходяться в їх екскрементах. Дані травні ферменти розщеплюють частинки людського епідермісу - білки, що представлені потужними алергенами. У слідстві алергія виражається в тому числі і у людей які до цього не скаржилися на неї. Багато труднощів несе і хітинова оболонка загиблих комах, що нервує слизову дихальних шляхів. Убезпечивши себе і свою родину від даних паразитів ви зменшите небезпеку зазнати збитків з даних малоприємних результатів. Хімчистка пароводяною технікою дасть можливість Вам звільнитися від пилових кліщів!

 
© 2012 Клін Сервіс Україна