Хімчистка матраців

Хороший сон - це і є запорука здоров'я! Після сну ми відчуваємо себе здоровішими і бадьоріше. Здоровий сон може забезпечити зручний, а головне чистий матрац. Якщо Ваш матрац зовні чистий і без плям, нажаль, це не означає, що всередині та ж картина. Адже матраци, як і будь-які меблі в будинку з часом накопичують купу пилу. А пил - це шкода здоров'ю, вона викликає алергічні реакції. Що вже говорити про пилових кліщів, інших мікробах, які накопичуються в матрацах. А змінювати матрац постійно - справа не з дешевих. Наша компанія готова допомогти Вам у боротьбі з усіма забрудненнями і небажаними мешканцями всередині і зовні матраца. Чистка матраців від наших співробітників - це завжди професійно і якісно.

Щодня мільйони шкірних лусочок губляться з нашого тіла. Найчастіше це відбувається під час сну. Мікроби так і чекають, коли до них потраплять лусочки шкіри, в матраці їм приємно і тепло, там же вони й розмножуються з дуже великою швидкістю.

Будь-який пил у Вас вдома - це алергени. Пил може стати причиною серйозного захворювання. До складу цього пилу входить: епідерміс і волосся людини, бібліотечний пил (целюлоза), лупа та вовна тварин, фрагменти пір'я, вовняні волокна, частинки оббивки меблів, бактерії. Але все ж головним побутовим алергеном є сапрофіт - кліщ.

"Клин Сервіс" рекомендує якомога частіше проводити хімчистку матраців. Завдяки цьому Ви збережете здоров'я всієї Вашої родини.

Хімчистка матраців допоможе Вам видалити весь пил і забруднення. Ми використовуємо спеціальні засоби для того, щоб чистка матраців була ідеальною. Ці засоби дозволяють видалити забруднення і пил навіть з наповнювача і глибоких шарів матраца. Наша компанія запевняє, що Ви будете задоволені результатом. Після роботи наших співробітників матрац буде виглядати свіжим і чистим, без зайвих запахів. Чистка матраців продовжить Вашому спальному місцю життя. Чистка матраца - це довге, важке і стомлююче заняття. Ми пропонуємо Вам наші послуги, для того, щоб Ви заощадили свій час і сили.

Видаляйте вчасно пил і алергени з матраців! А ми Вам у цьому допоможемо.

Прайс

  • Двоспальний 500 грн
  • Полуторний 400 грн
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru