Clean Service - професійне прибирання в Хмельницькому

Хімчистка м'яких меблів на дому

Цінуйте здоров'я своїх близьких, рідних, сім'ї та дітей! Хімчистка м'яких меблів, матраців, килимів та ковроліну на дому допоможе Вам надати підтримку стану Вашого здоров'я. Процедура хімчистки займає від 30 хв. до 2 годин. Застосовується італійська хімія «POLITYTO» на базі пральних порошків - тому дані вироби надійні для здоров'я і не мають наслідків для алергіків.

Послуги з прибирання доступні всім!

Компанія Клін Сервіс надає обслуговування згідно прибирання так само як приватним особистостям (чистка в квартирах, будинках, котеджах, під'їздах итд ...), таким чином компаніям і установам в стабільному режимі (чистка в кафетеріях, барах, тренажерному залі, торговому центрі, ресторані, торговому залі ...), з укладенням договору на послуги і наданням всіх необхідних бухгалтерських паперів. Безумовно адже крім клінінгових послуг на постійній основі, ми виконуємо прибирання і при одноразових, разових замовленнях з наданням всіх необхідних паперів клієнту.

Пилові кліщі - вони живуть майже скрізь!

Крім присутності кліщів оточуючих Вас, головну загрозу несуть елементи які знаходяться в їх екскрементах. Дані травні ферменти розщеплюють частинки людського епідермісу - білки, що представлені потужними алергенами. У слідстві алергія виражається в тому числі і у людей які до цього не скаржилися на неї. Багато труднощів несе і хітинова оболонка загиблих комах, що нервує слизову дихальних шляхів. Убезпечивши себе і свою родину від даних паразитів ви зменшите небезпеку зазнати збитків з даних малоприємних результатів. Хімчистка пароводяною технікою дасть можливість Вам звільнитися від пилових кліщів!

Чистота-це Ваш імідж, здоров’я та працездатність!

У кожному приміщенні, кабінеті або будинку має бути комфортно і чисто. Прибирання офісів, квартир після ремонтних робот, заміських будинків і інших кімнат - це комплекс прибирань, що проводяться разово або регулярно. Наші клінери бездоганно здійснюють ключові проблеми: миття вікон, хімчистка ковроліну, прибирання після ремонтних робіт або переїзду. Проведуть провідне або систематичне прибирання в населених пунктах: Київ, Хмельницький.

Прибирання в Києві ведеться з підтримкою достовірних і результативних миючих засобів італійської компанії "Sutter", а крім того і біологічних засобів американського виготовлення компанії Amway, які не мають хімічних добавок і продуктивно ліквідують засмічення. Дані ресурси мають антиалергенну дію і абсолютно безпечні для дітей, і старших.

Основна мета співробітників "Клін Сервіс" (Clean Service) - посприяти Вам і зробити в вашому домі атмосферу теплоти, комфорту і акуратності. У своїй роботі з клієнтами ми дотримуємося гнучкї цінової політики. В процесі завчасної діяльності з Замовником наших послуг ми ретельно беремо до уваги всі прохання покупця. Прибирання в кімнатах, квартирах, в будинках, прибирання після ремонтних робіт відбувається швидко і на належному рівні. Замовити клінінговое обслуговування в м.Києві або в м Хмельницький досить легко і просто: Зателефонуйте нам і наші експерти зроблять всю роботу,за Вас!

З метою завчасного розрахунку на проведення прибирання в Києві і в Хмельницькому, на об'єкт їздить свій оперативний керівник. Візит професіонала "Клін Сервіс" з метою оцінки обсягу надаваних клінінгових послуг та консультацій виконується безкоштовно. Обумовлюються завжди деталі і аспекти, виконання та дотримання роботи яке важливо для нашого Замовника. Передбачаються персональні прохання замовника. Ми працюємо відповідно до принципу індивідуального підходу і безперервно збільшуємо якість послуг, що надаються. Прибирання квартир після ремонтних робіт, кабінету, дачі, заміського будинку ніяк не принесе Вас мороку, завдяки тому що всю чорну роботу виконають наші грамотні співробітники Clean Service.

 

З побажаннями чистоти в бізнесі, в відносинах та вдома!