Clean Service - професійне прибирання

Хімчистка м'яких меблів на дому

Цінуйте здоров'я своїх рідних, близьких, сім'ї, дітей! Хімчистка м'яких меблів, матраців, килимів та ковроліну на дому допоможе Вам підтримати здоров'я. Процес хімчистки займає від 30 хвилин до 2 годин. Використовуються миючі речовини на основі пральних порошків - тому це безпечно для здоров'я і не має наслідків алергіків.

Послуги з прибирання доступні всім!

Компанія Клiн Сервіс надає послуги з прибирання як приватним особам (прибирання в квартирах будинках, котеджах, під'їздах итд ...), так і підприємствам та організаціям на постійній основі (прибирання в кафе, барі, тренажерному залі, прибирання в магазині, ресторані, торговому залі ...), з укладенням договору на обслуговування та наданням всіх необхідних бухгалтерських документів. Звичайно ж крім клінінгових послуг на постійній основі, ми пропонуємо прибирання і при разових замовленнях з наданням усіх необхідних документів замовнику.

Пилові кліщі - вони живуть майже скрізь!

Крім самого факту наявності кліщів оточуючих Вас, основну небезпеку для людини становлять речовини, які містяться в їх екскріментах. Ці травні ферменти розщеплюють частинки людського епідермісу - білки яких є сильними алергенами. В результаті алергія проявляється навіть у людей, що до цього не скаржилися на неї. Чимало проблем несе і хітинова оболонка померлих комах, яка починає дратувати слизову дихальних шляхів. Убезпечивши себе і своїх близьких від цих паразитів, ви багаторазово знижуєте ризик страждання від цих неприємних наслідків. Прибирання парової технікою дозволить Вам позбутися пилових кліщів!

Чистота-це Ваш імідж, здоров’я та працездатність!

У будь-якому приміщенні, офісі або квартирі повинно бути затишно і чисто. Професійне прибирання офісів, котеджів, квартир і інших приміщень – це комплекс заходів, що проводиться разово або регулярно. Наші фахівці вимиють вікна, вичистять килими, допоможуть прибрати після ремонту  або переїзду, проведуть просте вологе або генеральне прибирання в містах: Київ, Хмельницький.

Всі види прибирання проводяться за допомогою професійних і  ефективних миючих засобів італійської фірми “Sutter”, а також біологічних засобів американського виробництва фірми Amway, що не мають хімічних добавок та ефективно усувають забруднення. Ці засоби мають антиалергенну дію, абсолютно не шкідливі для дітей та дорослих.

Головне наше завдання - допомогти Вам створити у вашому будинку атмосферу теплоти, затишку і чистоти. У своїй роботі з клієнтами ми дотримуємося гнучкої цінової політики. В ході попередньої роботи із Замовником наших послуг ми уважно розглядаємо всі побажання клієнта.

Для попереднього розрахунку  на проведення прибирання в Києві, та Хмельницькому, на об'єкт виїжджає наш операційний менеджер. Виїзд фахівця для оцінки об'єму послуг, що надаються та  консультації  проводяться безкоштовно.  Обговорюються всі тонкощі та нюанси, дотримання яких важливе для нашого Замовника. Враховуються особисті побажання клієнта. Ми працюємо за принципом індивідуального підходу і постійно підвищуємо якість послуг.

 

З побажаннями чистоти в бізнесі, в відносинах та вдома!

Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru